Ellerinizdeki yaşlanma izlerini silin…

El Dokusu Gençleştirme İle Ellerinizin Gençliğini Koruyun

Ellerimiz, yaşlanmanın yanı sıra, güneşe maruz kalmak, su ve kimyasallara maruz kalmak gibi çevresel faktörlere de sürekli olarak maruz kalırlar. Bu nedenle, ellerimiz, yaşlanmanın ilk belirtilerini gösterirler.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Adnan Gürcan, el dokusu gençleştirme hizmeti ile ellerinizdeki yaşlanma belirtilerini hafifletmenize yardımcı olur. Bu hizmet, el derisi altındaki kollajen ve elastik liflerin yenilenmesine yardımcı olan güvenli ve etkili bir yöntemdir. Bu sayede, ellerinizin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olunur.

El dokusu gençleştirme işlemi, uygulama alanında lokal anestezi uygulanarak gerçekleştirilir. İşlem sonrası herhangi bir acı ya da rahatsızlık hissedilmez ve normal aktivitelere hemen geri dönülebilir.

Dr. Adnan Gürcan, el dokusu gençleştirme işlemi için deneyimli bir medikal estetik hekimidir. Siz de daha genç ve sağlıklı görünen eller için Dr. Adnan Gürcan'ın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Güneş Lekeleri İçin Plasma Enerjisi ile Tedavi

  • Cilt Yüzeyi Gençleştirme

  • Dolgunluk ve Çukurları Düzeltme

  • Mezoterapi ile Kırışıklık Giderme ve Nemini Geri Kazandırma

Küçük Dokunuşlar, Etkili Sonuçlar

Öncesi - Sonrası Görüntüleri

Hemen Randevu Al!

Hemen Randevu Al!

Dr. Adnan Gürcan ile ücretsiz ön görüşme için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Dr. Adnan Gürcan Hakkında Söylenenler

Yorumlar

“Aldığım bütün hizmetler son derece kaliteli ve güvenilir olduğu için gönül rahatlığıyla çevreme tavsiye ettiğim bir yer. Çalışanlar ve Doktor Adnan Bey işine karşı özenli, yaklaşım olarak daima samimi ve sevecen, sabırla tüm detayları anlatan ve güven veren kişiler.”

H.

“Ekibin ilgi alakasi ve ozeniyle gercekten dort dortluk bir klinik. Dr Adnan Bey ihtiyaciniza gore size en uygun uygulamayi belirliyor ve her seferinde memnun ayriliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim uzun suredir memnun kaldigim harika bir yer :)”

İ. Akın

“Geçen haftalarda cilt bakımı yaptırdım, çok kaliteli ürünler kullanıyorlar çok memnun kaldım. Tekrar tekrar gitmeyi düşünüyorum. Dr. Adnan Bey’ in profesyonelliği ve Gamze Hanım’ ın pozitifliği için çok teşekkür ediyorum.”

Ö. Ötkan

Randevu alın!