Etiler’de medikal cilt bakımı sıklıkla aranan bir sağlık hizmeti haline gelmiştir. Medikal cilt bakımı arayışı gün geçtikçe artmaktadır. Medikal cilt bakımı mutlaka doktorlar tarafından yapılmalıdır. Medikal cilt bakımının kısaca genel amacı cilt sağlığınızı en üst düzeyde tutmaktır. Cilt problemlerinizi anlamak ve en uygun tedavi planını belirlemek, cilt problemleri yaşamamanız için önlemler almak bu tedavinin kapsamı olarak belirtilebilir. Doktorunuzun cilt tipinize özel olarak belirlemiş olduğu bakım planlarıyla cildinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Medikal cilt bakımının bir yönü cilt sorunlarını gidermekken diğer bir yönü ise gelecekte yaşanabilecek cilt sorunlarının önlenmesidir.

Medikal Cilt Bakımı Fiyatları

Her ne kadar sağlık sektöründe önceliğin fiyat olmaması gerektiğini birçok yazımızda belirtsek de cilt bakımı yaptırılırken hastaların tercihlerinde fiyatların da önemli bir rol oynadığının farkındayız. Cebinize uygun farklı fiyat seçenekleri ile istediğiniz hizmeti alabilir ve cilt sağlığınızı düşünürken bütçenizi de koruyabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırırken alacak olduğunuz tedavinin aynı olup olmadığını, kullanılacak malzemelerin farklı olup olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Dr. Adnan Gürcan

Dr. Adnan Gürcan, 2004 yılından bugüne aktif olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı Medikal Estetik Hekimliği yapmaktadır. Medikal estetik uygulamalarının tümünü yapacak bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Randevu Talebi
Benzer Yazılar