Dr. Adnan Gürcan, 1985 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum.

Mesleğin değişik alanlarında hizmet ettikten sonra, 2004 yılından beri de Sağlık Bakanlığı Onaylı Medikal Estetik Hekimi olarak medikal estetik alanında hizmet vermekteyim.Medikal Estetik alanında çok sayıda toplantı, sempozyum, çalıştay ve kongrelere katıldım. Medikal Estetik uygulamalarının tümünü yapacak bilgi birikimine ve deneyime sahibim.

2004-2008 yıllarında Denizli’de bu alanda çalıştıktan sonra 2008 yılından itibaren İstanbul’da değişik merkezlerde görev aldım. Ayrıca 2017-2019 yılları arasında 3 yıl kişinin kendi kanından elde edilen ve ciltte ciddi yenilenme ile dolgunluk yaratan tamamen doğal FRP(Fibrin Rich Plasma) yani Plazma Jel eğitimleri verdim. Halen hekimlere botoks, dolgu ,mezoterapi ve PRP konularında eğitimler vermekte olup, aynı zamanda aktif klinik hekimliği uygulamalarına da devam etmekteyim.

Bu tarihten itibaren MESTDER’in önemli toplantılarına katıldım;

Aralık 2016 da Yüz ve Vücut Mühendisliği Çalıştayı
2016 da 1. 2018 de 2. ,2019 da 3. ,2021’de 4. ve 2022’de 5. Ulusal Medikal Estetik Kongreleri,
Ocak 2017 de Yüzde Askılama ve İp Uygulamaları Kış Sempozyumu
Nisan 2017 de Yüz Kadavra Çalıştayı
Ekim 2017 de 21. Dünya Estetik Tıp Kongresi,
Mayıs 2018 Medikal Estetikte Komplikasyon ve Yönetimi Sempozyumu
Ayrıca; 2022 IMCAS Dünya Kongresi
Spring Thread Training Setifikası
Allergan Aesthetics Masters of Beauty ve MD Codes Toplantıları

katıldığım önemli medikal estetik toplantılarından bazılarıdır.

Aynı zamanda son 3 yıldır kişinin kendi kanından elde ettiğimiz ve ciltte ciddi yenilenme ile dolgunluk yaratan tamamen doğal Biyo-Filler yani Plazma Jel eğitimleri vermekteyim. Sorularınız için her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel kalın, hoşçakalın…

SON SÖZ

2016-2019 yılları arasında kişinin kendi kanından elde ettiğimiz ve ciltte ciddi yenilenme ile dolgunluk yaratan tamamen doğal Biyo-Filler yani Plazma Jel eğitimleri verdim. Şu anda ise Botoks-Dolgu-Mezoterapi ve PRP konularındaki deneyimlerimi hekim arkadaşlarla eğitimlerde paylaşmaya ve aktif klinik uygulamalarını yapmaya devam ediyorum.
Sorularınız ve sorunlarınız için her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sağlıklı ve güzel kalın.

Dr. Adnan Gürcan

Dr. Adnan Gürcan, 2004 yılından bugüne aktif olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı Medikal Estetik Hekimliği yapmaktadır. Medikal estetik uygulamalarının tümünü yapacak bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Randevu Talebi
Benzer Yazılar