Günümüz koşullarının getirmiş olduğu düzensiz ve dengesiz beslenme gün geçtikçe bireylerin kilolarını kontrol etmesini zorlaştırmaktadır. Bu durum obezite ya da istenmeyen kilolara yol açmaktadır. Gelişen teknoloji bölgesel olarak incelmeyi daha mümkün kılmaktadır.

Etiler‘de de kilo sorunu yaşayanlar bölgesel incelme konusunda tedavi hizmetleri sunan doktor aramaktadır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Kısaca bölgesel incelme sürecini özetlemek gerekirse doktorlar hastayı muayene ederek ve vücut tipini analiz ederek en uygun bölgesel incelme yöntemini tespit eder. Bu yöntemlerin doğru şekilde uygulanması sayesinde istenmeyen yağların azaltılması ve vücut hatlarının belirginleştirilmesi sağlanır.

Gelişmiş teknolojiyle desteklenen bu yöntemler doktor gözetiminde yapılmalıdır. Ancak doktor gözetiminde ve yönetiminde yapılan işlemlerle güvenilir ve etkili sonuçlar elde edilebilir. Her bir tedavi planı, kişinin vücut yapısına ve hedeflerine yönelik olarak özel olarak oluşturulur. Her bir tedavi planının büyük ya da küçük riskleri vardır. Bu konuda doktorunuza danışmalı ve önceden aydınlatılarak bu tedavileri değerlendirerek kabul etmelisiniz.

Etiler Bölgesel İncelme Doktor Tavsiye

Bu alanda hizmet vermekte olan doktor sayısı ihtiyaçlar doğrultusunda gün geçtikçe artış göstermektedir. Haliyle hastalar bir doktorla görüşmeden evvel tavsiye arayışı içerisine girmektedir.

Bu hastalara tavsiyemiz öncelikle bir doktora muayene olup vücut tiplerinin ve isteklerinin hangi yöntemlere daha uygun olduğunu öğrenmeleri olacaktır. Akabinde doktorunun yönlendirmeleri ve kendi bireysel araştırmalarıyla doğru tercihler yapabilir hale gelebilirler. Bu aşamada çevrelerindeki geçmiş deneyimleri olan kişilerin tavsiyeleri, tercih etmeyi düşündükleri doktora ilişkin geri bildirimler de değerlendirebilecekleri veriler arasındadır.

Kliniğimizde muayene olmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Adnan Gürcan

Dr. Adnan Gürcan, 2004 yılından bugüne aktif olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı Medikal Estetik Hekimliği yapmaktadır. Medikal estetik uygulamalarının tümünü yapacak bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Randevu Talebi
Benzer Yazılar